Start arrow Turystyka arrow Październik w Belfaście
Październik w Belfaście
Redaktor: WS   
Stolica Irlandii Północnej oferuje podszyte dreszczykiem emocji imprezy w samym mieście, ale i w zamku Carrickfergus i Ulster American Folk Park. Poniżej prezentujemy kilka propozycji na Halloween w Irlandii Północnej.

Upiorne zwiedzania miasta 17 Październik - 1 listopad
Zwiedzanie najbardziej nawiedzonych miejsc w mieście, z najstarszym cmentarzem miasta Friar’s Bush niedaleko uniwersytetu Queens.

Pumpkin Jack - 24 i 25 październik
Ogród botaniczny zaprasza na spotkanie z dyniami.
Halloween na zamku, zamek Carrickfergus zaprasza 25 października na spotkanie ze swoimi duchami, w programie specjalne wycieczki odkrywające tajemnice zamczyska, warsztaty dla dzieci.

Ulster American Folk Park: 27-31 październik
Wieczorne zwiedzanie muzeum/skansenu w towarzystwie duchów, czarownic, opowieści o duchach przy świetle pochodni. 31 października, dzień pełen atrakcji dla dzieci, opowieści, konkurs na najlepszy kostium, konkursy
Draiocht – 29 październik – 1 listopad, Halloween dla dzieci, dni pełne celtyckiej zabawy w parku Falls w zachodnim Belfaście
25-31 Październik - Nawiedzony tydzień w ZOO, przebierz się i odwiedź z przewodnikiem najbardziej przerażających mieszkańców ZOO w Belfaście.
Pokaz sztucznych ogni na górze Black, Belfast, 31 październik.
 
Content by IRLANDIA.COM.PL