Start arrow Oferta dla biznesu
Oferta dla biznesu
Wycieczki firmowe Irlandia
Redaktor: ML   
Organizujemy wyjazdy motywacyjne dla wielu polskich firm, dla których tego typu wycieczki stały się coroczną tradycją.
Profesjonalizm i doskonałą obsługę doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej pomocy przy organizacji incentive travel do Irlandii.

Program każdego wyjazdu motywacyjnego tworzony jest w taki sposób, aby w pełni zaspokoić wszystkie oczekiwania klienta. Jest on "szyty na miarę" i nie ma dwóch takich samych programów wyjazdu motywacyjnego.
Czytaj
 
Tłumaczenia angielskie dla biznesu
Redaktor: SA   
Jeśli potrzebują Państwo szybkiego, profesjonalnego oraz wolnego od błędów tłumaczenia na angielski lub z angielskiego to trafiliście Państwo na właściwą stronę.
Irlandia.com.pl oferuje szybkie i tanie tłumaczenia (także przysięgłe) na terenie całej Irlandii (Dublin, Cork, Galway, Limerick, Waterford).

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentów z języka polskiego na język angielski i vice versa.
Obok tłumaczeń, możemy również sporządzić oraz poświadczyć notarialnie m.in.: pełnomocnictwa, różnego rodzaju umowy, uprawnienia oraz upoważnienia.
Potwierdzamy dokumenty i tłumaczenia notarialnie lub za pomocą apostille.
Dokumenty do tłumaczenia mogą być dostarczone za pośrednictwem poczty.
Wszystkie tłumaczenia są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego.
Czytaj
 
Rejestracja Firmy w Irlandii
Redaktor: SA   
Wspólnie z naszymi irlandzkimi partnerami jesteśmy uprawnionym przedstawicielem Urzędu Rejestracji Spółek (CRO), toteż oferujemy szybkie usługi zakładania przedsiębiorstw.

Nasz kwalifikowany i doświadczony personel podejmie wszystkie niezbędne kroki, aby zapewnić prędkie utworzenie biznesu w Irlandii. Pomożemy także otworzyć konto bankowe oraz  zarejestrujemy Pańską spółkę w oddziale urzędu skarbowego w odpowiednich schematach podatkowych (Podatek Dochodowy, Podatek od Osób Prawnych, VAT, PAYE/PRSI, RCT).
Czytaj
 
Content by IRLANDIA.COM.PL